yambolbasketball.com
с подкрепата на
       
news score@schedule statistics ranking team fanzone
         
Untitled Document


СЪСТЕЗАТЕЛИ И СЪСТЕЗАТЕЛКИ , ИГРАЛИ В ПРЕДСТАВИТЕЛНИТЕ БАСКЕТБОЛНИ ОТБОРИ НА ГРАД ЯМБОЛ
В ПЕРИОДА 1945-1995

 

СЪСТЕЗАТЕЛИ:

Иван Тодоров (Чуша), Васко Димитров (Гарата), Николай Люцканов, Недялко Донски, Васил Костов (Моко), Щилиян Семержиев, Атанас Стоянов (Шопа), Йордан Таушанов, Никола Сулев, Боян Мошелов, Кирил Чирпанлиев, Васил Кючуков (Чобана), Виолет Саваджиев (Бебо), Петър Топалов, Димитър Будаков, Христо Костов, Георги Казанджиев, Васил Чалъков, Неделчо (Денчо) Ташков, Петър Кисьов (Чикилито), Минчо Тръпков, Георги Радулов, Атанас Славов, Тодор Орачев, Тодор Тодоров (Керкенеза), Живко Куруджиев, Здравко Георгиев (Фандъка), Райчо Димитров, Атанас Стамболов, Иван Сербезов Милков, Добри Русев, Васил Аранов, Велчо Петров, Стоян Тодоров, Борис Бонев, Иван Георгиев, Тодор Янев, Коста Благоев, Атанас Христов, Петко Стефанов, Димитър Попов, Динко Дочев, Николай Русев, Атанас Аладжов, Христин Бояджиев, Дойчо Начев, Николай Марков (Хумата), Иван Русков (Руслана), Борислав Лозов, д-р Славчо Савов, Веселин Марангозов, Купен Купенов, Вълчо Йорданов, Иван Гаргов, Стоян (Тони) Божанков, Георги Семерджиев, Христо Тасков (Кокала), Стефан Борилков, Янко Желев, Станчо Станев, Христо Терзиев, Георги Кожухаров, Иван Стоянов (Баджо), Веселин Боев, Петър Славов ( Труфата), Иван Гайтанджиев, Драган Върбанов, Димитър Георгиев, Росен Събев (Фюри), Петър Абаджиев, Милчо Тотев, Иван Ангелов (Мекия), Атанас Петков, Димо Димов, Пламен Панчев, Богдан Цветков, Владимир Владимиров (Бебо), Христо Чавдаров, Симеон Варчев, Валери Марков, Иван Хаджиатанасов, Марчо Марков, Димо Дросев, Продан Бояджиев, Михаил Йорданов, Иван Колев, Николай Христов, Георги Динев (Снагата), Георги Димов (Геша), Христо Стоянов, Иван Главов, Емил Цветков, Бойко Иванов, Георги Глушков, Георги Ковачев, Георги Станков, Юри Недялков, Николай Гуглев, Тенчо Вълчанов, Валентин Стоев, Любомир Керемидчиев, Красимир Цветанов, Гено Плачков, Христо Големанов, Димитър Парушев, Димитър Дойчев, Юлиан Аладжов, Димитър Ръбин, Константин Личев, Стефан Стойчев, Владимир Салашки, Милен Николов, Алберт Калдерон, Стоил Стоилов, Пламен Димитров, Станимир Чобанов, Христо Добрев, Румен Шопов, Цветан Гачев, Ангел Стефанов, Стоян Пейчев, Иван Георгиев, Анатолий Ясинский, Владимир Бураков, Владимир Беляев , Николай Сираков, Цветан Неделчев, Тодор Петров, Сергей Кобзар, Орлин Петров, Димитър Ангелов, Михаил Керемидчиев.

СЪСТЕЗАТЕЛКИ:

Фроска Василева, Дарина Ташкова, Албина Михайлова, Райна Тонева, Панайотка (Нотка) Димитрова, Мария (Мичка) Стоилова, Димитрина Докторова (Буба), Антоанета Бъброва, Вяра Узунова, Вяра Гунчева, Димитрина Кисьова, Илка Николова, Веска Манева, Берсен Чобалиева, Иванка (Нуша) Шуманова, Доротея Атанасова, Недялка (Деша) Костова, Кичка Димитрова–Дачева, Радостина Чаушева, Теменуга Катранджиева, Сийка Балева, Лидия Граматикова, Елена Благоева, Жасмина Иванова, Любка Серафимова, Радка Вълкова, Веска Айвазова, Вяра Павлова, Иванка Вълкова, Иванка Тошева, Тройка Боздуганова, Веска Златева, Калудка Стоянова, Златка Христова, Дочка Анева, Росица Петрова, Мария Дрянова, Мария Борисова, Мария Султанова, Петя Папазова, Иванка Желева, Иванка Семова, Снежина Игнева, Веска Лазарова, Лиляна Даскалова, Маргарита Чалъкова, Марияна Иванова, София Станкова, Виолета Троева, Соня Маркова, Стоянка Михайлова, Добринка Колева--Чолакова, Живка Койчева, Янка Георгиева, Иванка Пенева, Събинка Даскалова, Елка Иванова, Юлия Чолакова, Катя Вардева, Силвия Петрова, Йорданка Йоранова, Антония Костова, Светла Стрежкова, Елена Колева, Ваня Колева, Мария Абрашева, Диана Желева, Диана Димитрова, Светла Колева, Магдалена Костова, Виолета Варналийска, Добрина Сашова, Гергана Брънзова, Росица Петрова, Снежана Цанкова, Наташа Дурноян, Анахид Акопян

ТРЕНЬОРИ:

Мъже: Димитър Будаков, д-р Славчо Савов, Борислав Лозев, Добри Русев, Иван Стоянов (Баджо), Велчо Петров, Вълчо Йорданов, Симеон Варчев, Иван Главов, Христо Костов, Иван Ангелов, Димитър Георгиев, Иван Чолаков

Жени: Димитър Будаков, Минчо Тръпков, Иван Георгиев, Динко Дочев, Добри Русев, Соня Капралова, Иван Стоянов (Баджо) , Благой Пеев, Велчо Петров, Васил Арапов, Цанка Варчева, Дойчо Начев, Спас Каридов, Здравко Янчев, Георги Станков, Иван Цанков

-7-

Untitled Document
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

 

Untitled Document